Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
Ako to u nás chodí?

Otvorte si našu webovú stránku, nájdete v nej všetky kontakty a stručnú prezentáciu našej spoločnosti. Ak Vám tieto informácie nepostačujú, naši obchodní zástupcovia si dohodnú s Vami termín stretnutia.
...
[viac]

Servis 24 hodín denne

Moderná technológia spracovávania pohľadávok, internetový portál špeciálne vyvinutý pre tento účel, Vám umožní kedykoľvek zistiť aktuálny stav...
[viac]

Manažment pohľadávok

Dlžníci v omeškaní sa stanú opäť spoľahlivými zákazníkmi.

Jedným z kľúčových cieľov našej spoločnosti je vychovať Vašich dlžníkov k lepšej finančnej disciplíne a zmeniť ich na spoľahlivých zákazníkov. Toto je možné len vtedy, keď sa spoločne s týmito dlžníkmi nájde riešenie.
Naše upomienky sú prísne pravidelné. Už po 2. písomnej upomienke nadviažeme s dlžníkom telefonický kontakt, aby bolo ďalej možné vyčerpať všetky dostupné mimosúdne možnosti. S Vaším súhlasom umožníme dlžníkovi aj vyrovnanie v splátkach. Ťažšie to však majú tí dlžníci, ktorí sú neprístupní mimosúdnemu riešeniu. Z našich bohatých skúseností vieme, že takýchto dlžníkov je našťastie málo. Naše štatistiky úspešnosti hovoria jasnou rečou.

Nami ponúkané riešenia priebežne konzultované s Vami spočívajú na reálnom základe. Veľmi rýchlo odhalíme prázdne a nesplnené sľuby dlžníka. Na základe našej znalosti o konkrétnom dlžníkovi a dôkladnom posúdení Vám fundovane vieme odporučiť alebo neodporučiť podanie žaloby.
Aj po odovzdaní pohľadávok na súdne, event. exekučné konanie, všetky aktuálne informácie dostávate od nás. Nemusíte kontaktovať advokátsku kanceláriu a exekútorský úrad.
Kompletnosť služieb a tok informácií pre Vás zabezpečujeme z jedného miesta.


ilustrace
Domovská stránka kontakt firemný profil