Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
Opäť korunu zaokrúhlime
Viete vlastne koľko peňazí práve rozdávate? Médiá prinášajú stále častejšie správy o klesajúcej úrovni platobnej morálky. Určite to poznáte na svojej vlastnej koži. Čím neskôr sa začnete svojimi pohľadávkami seriózne zaoberať,...
[viac]
Servis 24 hodín denne

Moderná technológia spracovávania pohľadávok, internetový portál špeciálne vyvinutý pre tento účel, Vám umožní kedykoľvek zistiť aktuálny stav Vašich zákaziek alebo si spracovať štatistiky úspešnosti. Rovnako to platí aj v prípade pokračovania vymáhania súdnou cestou. Naša databanka obsahuje každý pohyb, každú aktuálnu informáciu, každú písomnú a telefonickú zmienku o Vašej pohľadávke. Obdržíte od nás kľúč a heslo pre vstup a všetko čo chcete vedieť máte k dispozícii 24 hodín denne.

Internetový portál sa neustále vyvíja a prispôsobuje Vašim požiadavkám. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá. Má význam pre obe strany, hlavne pre Vás, pretože viete, čo sa s Vašou pohľadávkou deje.

Klient, ktorý je zvyknutý na komunikáciu e-mailom, faxom, telefonicky či písomne - dostane potrebnú informáciu formou, akú si sám želá. V každom prípade Vám vychádzame v ústrety rovnako a s rovnakým cieľom - a tým je - Vaša spokojnosť.

ilustrace
Domovská stránka kontakt firemný profil