Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
Opäť korunu zaokrúhlime
Viete vlastne koľko peňazí práve rozdávate? Médiá prinášajú stále častejšie správy o klesajúcej úrovni platobnej morálky. Určite to poznáte na svojej vlastnej koži. Čím neskôr sa začnete svojimi pohľadávkami seriózne zaoberať, tým menšie sú šance na ich efektívne vyriešenie. Najvyššie percento úspešnosti /pre Vás zároveň v najnižšom pásme našej provízie/ sa dosahuje u pohľadávok do 3 mesiacov po lehote splatnosti. Priamoúmerne najnižšie percento úspešnosti /pre Vás v najvyššom pásme našej provízie/ je dosahované u pohľadávok po 12 mesiacoch po lehote splatnosti.

Vieme, že Vaši zákazníci Vám zabezpečujú najpodstatnejší zdroj príjmu. Sú ťažiskom Vášho podnikania, základňou Vašej firmy a Vášho ekonomického úspechu. Nebuďte však prosím, krátkozrakí a falošne solidárni. Omeškanie platby citeľne narušuje Váš cash flow, konkurencieschopnosť. Ak máte viac dlžníkov s vyššími čiastkami pohľadávok, môže táto situácia narušiť ekonomickú rovnováhu a dokonca spôsobiť existenčné problémy Vašej firmy.
Pri ohrozenej likvidite ste potom nútení čerpať drahé úvery a platiť úroky. Požičané peniaze sú drahé peniaze!
Vaše náklady sa predražujú, bonita sa znižuje. Vaša podnikateľská povesť trpí. Redukujte preto čo najviac tieto riziká a zachovajte si dôstojné miesto v podnikateľskej obci. Zachovajte si povesť dôveryhodného obchodného partnera.

Vašimi pohľadávkami sa budeme zaoberať profesionálne a úspešne.

ilustrace
Domovská stránka kontakt firemný profil