Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
Výhoda rychlosti

Vašu korunu opäť zaokrúhlime! Naša výhoda rýchlosti. Nemáte čas sedieť dlho pri internete? Tu získate rýchly prehľad našich možností a predností. Tak ideme na to!

Čo?

Pomoc účtovníctvu,...
[viac]

Referencie

Po vyplnení kontaktných údajov Vám naše referencie radi predložíme.
[viac]

Analýza
V dnešnej hektickej dobe, v čase pôsobenia náročných vnútorných i vonkajších ekonomických vplyvov, je nevyhnutné prehodnotiť a zlepšiť prežité zabehané pracovné metódy, hierarchiu hodnôt a to neodmysliteľne spolu s osobnými , pracovnými a konečne aj spoločenskými normami správania sa. Osobitne v súvislosti s peniazmi sú staré cesty neschodné. Snáď, zavedenie EURA spôsobilo u nás nepokoj, ale máme vôbec dôvod obávať sa o naše peniaze? Fakt, že niečo nefunguje tak ako by malo, ako by sme si to predstavovali je predsa ovplyvniteľné práve nami samými. Dajme si sami šancu, aby sa \" ... predsa točili. \"

Nič v prítomnosti, ani v budúcnosti nepríde samo. Zvlášť nie toľko ospevované, zatracované a prepotrebné peniaze. Prečo teda nezlepšiť Váš finančný systém prostredníctvom moderného, vysokoúčinného manažmentu Vašich pohľadávok. Spoločnosť B4B Inkaso s.r.o. už presvedčila viac ako 1 200 spokojných zákazníkov, že sa to zlepšiť dá. Naši kvalifikovaní spolupracovníci čerpajú zo 17-ročnej skúsenosti poskytovania inkasných služieb na slovenskom trhu.

Prevzatím a riešením Vašich pohľadávok ovplyvňujeme priamo či nepriamo prevažne nasledovné oblasti:

  • stratégia vývoja firmy
  • vývoj finančných systémov firmy
  • optimalizácia vnútorných procesov firmy
  • skvalitňovanie obchodných vzťahov
  • výber správneho obchodného partnera
  • komunikačné technológie firmy
Pokúste sa zamyslieť nad stavom v daných oblastiach a dohodnite si s nami nezáväzný termín stretnutia.


ilustrace
Domovská stránka kontakt firemný profil