Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
Analýza
V dnešnej hektickej dobe, v čase pôsobenia náročných vnútorných i vonkajších ekonomických vplyvov, je nevyhnutné prehodnotiť a zlepšiť prežité zabehané pracovné metódy, hierarchiu hodnôt a to neodmysliteľne spolu s osobnými...
[viac]
O nás
Poslanie

Poznáme cesty ako zaokrúhliť hrany. Pomoc pri manažovaní Vašich dlžníkov od mimosúdneho inkasa až po zastrešovanie súdnych sporov využíva dnes vyše 600 veľkých, stredných i malých podnikateľských subjektov.

Stratégia

Zverili by ste svoje peniaze stávkovej kancelárii za prvým rohom?

Nie? Ani my. Práve preto by sme sa mali stať partnermi. Špecializujeme sa na inkaso pohľadávok, o ktorom sa viac dočítate pod ďalšími heslami. Naše know-how vychádza z obchodu, zo znalosti ekonomických vzťahov. Orientujeme sa v zákonoch a nimi sa aj riadime. Všetko Vám dávame k dispozícii k vytvoreniu spätnej väzby.

O nás

Spoločnosť B4B Inkaso s.r.o. začala na slovenskom trhu pôsobiť 01.04.2003. Nie sme však mladá a neskúsená spoločnosť. Naopak, naši spolupracovníci boli pri zrode prvých inkasných spoločností na Slovensku a to už v roku 1994. Odtiaľ načerpané skúseností, nadväzujúce na tradície zahraničných inkasných spoločností, dnes úspešne uplatňujú u nás - v spoločnosti B4B Inkaso s.r.o.

Výhoda rýchlosti

Vašu korunu opäť zaokrúhlime! Naša výhoda rýchlosti. Nemáte čas sedieť dlho pri internete? Tu získate rýchly prehľad našich možností a predností. Tak ideme na to!

Náklady

Prirodzene úplne najčastejšou otázkou je... "a čo to stojí?" V každej sfére, v každom obchode. V tom našom Vás nemusia odradiť žiadne vopred vynaložené náklady. Platíte len z čiastky, ktorú Vám vymôžeme.

Referencie

Po vyplnení kontaktných údajov Vám naše referencie radi predložíme.

Počet klientov

Spoločnosť B4B Inkaso s.r.o. sa rozširuje úmerne k nárastu počtu klientov a počtu prijatých pohľadávok na inkasné konanie.

ilustrace
Domovská stránka kontakt firemný profil