Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
Poslanie

Poznáme cesty ako zaokrúhliť hrany. Pomoc pri manažovaní Vašich dlžníkov od mimosúdneho inkasa až po zastrešovanie súdnych sporov využíva dnes vyše 1200 veľkých, stredných i malých podnikateľských subjektov.

Naša spoločnosť nestavia do popredia krátkodobý efekt agresívnej politiky vymáhania, ale hlavne udržanie nedbanlivého dlžníka zostať Vaším ďalším zákazníkom.

Inkaso u nás stavia na tradičnej slušnosti, tolerantnosti, profesionalite. Individuálny prístup k dlžníkom oceňujú samotní dlžníci, ale hlavne Vy naši verní klienti. Vieme prijímať kompromisné návrhy, vieme ponúknuť alternatívy, rutina u nás nemá miesto. Sebalepší software ešte nepriniesol automaticky peniaze. Automatické postupy pri danom počte spracovávaných pohľadávok sú síce nevyhnuté, ale všetko s mierou. Okrem automatiky a počítača je tu človek. Človek, ktorý má rád svoju prácu, ktorí ju dokonale ovláda , vie ako na to. Človek, ktorý má svoje problémy, možno v danej situácii väčšie ako si vieme predstaviť. Človek na obidvoch stranách barikády.

Podľa najnovšej štatistiky ,úspešnosť inkasného konania činí 86,01%.

Nemáme ambíciu byť najväčší, máme ambíciu byť najlepší.

Vďaka naším verným klientom za prejavenú priazeň.
Domovská stránka kontakt firemný profil