Domovská stránka
Česko Austria Polska Slovensko  
Vstup pre klientov
Po klepnutí na tlačítko budete presmerovaní do zabezpečenej zóny.
O nás

Spoločnosť B4B Inkaso s.r.o. začala na slovenskom trhu pôsobiť 01.04.2003. Nie sme však mladá a neskúsená spoločnosť. Naopak, naši spolupracovníci boli pri zrode prvých inkasných spoločností na Slovensku a to už v roku 1994. Odtiaľ načerpané skúseností, nadväzujúce na tradície zahraničných inkasných spoločností, dnes úspešne uplatňujú u nás - v spoločnosti B4B Inkaso s.r.o.

Nielen kapitálovým prepojením sa radíme do medzinárodnej finančnej skupiny B4B, ktorá dnes má svoje kancelárie v Rakúsku, Českej republike a Poľsku. Veríme, že čoskoro k nim pribudnú aj ďalšie v krajinách našich susedov.

Profesionálny manažment dlžníkov kladie náročné požiadavky na výkony a pracovné nasadenie našich spolupracovníkov. Vyplatilo sa nám to. Vrátilo sa nám to v podobe stále väčšieho počtu našich spokojných zákazníkov. Dnes už zabezpečujeme manažment dlžníkov a inkaso pohľadávok v štyroch pilieroch, o ktorých sa dočítate v ďalších kapitolách. Každý zákazník si môže vybrať spôsob, aký mu vyhovuje.

Dôraz kladieme tiež na zahraničné inkaso pohľadávok, čo dnes mnohé iné inkasné spoločnosti nemôžu zabezpečiť. Prostredníctvom našej finančnej skupiny je zabezpečený priamočiary kontakt v 4 európskych krajinách. V ďalších krajinách máme spolupracujúce partnerské organizácie a advokátske kancelárie.
ilustrace
Domovská stránka kontakt firemný profil